Aktiviteler

Çocuklar İçin Yaz

Bir çocuk sevincidir bahar.

Hayatta en çok istediğimiz, çocuklarımızın her günü sevinçle değil mi! Onlar sağlıklı büyüsün, hayatın en güzel renklerini görsün diye elimizden gelenin fazlasını yapmıyor muyuz her zaman! Çocuklarımız için en iyisi olsun diye dağları dereleri aşmıyor muyuz bazen! Uludağ’da bahar ve yaz mevsimi, çocuklar için bambaşka bir keşif demek. Alkoçlar Raya’daki bahar ve yaz tatillerinizde çocuklarınız doğayı keşfetmenin heyecanıyla büyüsün.

Alkoçlar Raya Evotel

BİTKİ ATÖLYELERİ

Çocuklar bitkileri tanırlarsa, doğayı daha çok severler. Çocukların doğa ile olan bağlarını güçlendirmek, onların bitkileri tanıyıp sevmelerini sağlamak için Alkoçlar Raya’da çocukları bitkilerle tanıştırıyoruz.

Alkoçlar Raya Evotel

DOĞA KEŞİF

Doğanın hiç görmediğimiz, hiç bilmediğimiz pek çok harikası var. Bazen sadece bir renk ya da bir yansıma bile bizi bambaşka evrenlere götürebilir. Alkoçlar Raya’daki tatillerinizde rehberlerimizin eşliğinde Uludağ’ın benzersiz doğasını keşfe çıkacağız.

Alkoçlar Raya Evotel

ÇİÇEKLERLE RESİM

Çiçekler doğanın resmidir. Biz de çocuklarla yaprakları, ağaçlardan ve bitkilerden dökülen çiçekleri toplayarak ‘yapıştırma’ tekniği ile resimler yapacağız.

Alkoçlar Raya Evotel

AÇIK HAVA OYUNLARI

Tertemiz hava, yemyeşil doğa, her mevsimin birbirinden güzel eğlenceleri... Bol oksijenli bir ortamda açık havada oynanan oyunların çocukların fazla enerjilerini harcamasına, uykusunun düzene girmesine, kaslarının güçlenmesine, daha neşeli olmasına çok önemli katkı sağladığını biliyoruz. Çocuklar doğanın keyfini doyasıya çıkarsın, sağlıkla oyunlar oynasın istiyoruz. Açık havada çocuklarla birlikte oynayacağımız pek çok oyun planlıyoruz.

Önceki

Yaz Aktiviteleri

Sonraki

Kış Aktiviteleri