Biz

Alkoçlar Otelcilik

1950'DEN BUGÜNE MİSAFİR MEMNUNİYETİ

Alkoçlar markasının doğduğu, 1950’de otelcilik işinde hayata gözlerimizi ilk açtığımız yer, Uludağ.

Alkoçlar Raya Evotel
Gülşah & Ender Alkoçlar

Ailece işe dört elle sarıldığımız, Türk misafirperverliğini en iyi şekilde ortaya koymayı bu işteki en önemli sorumluluğumuz olarak benimsediğimiz ve ilk misafirlerimizi büyük bir heyecanla ağırladığımız yer.

1950’den bu yana her gün çok severek ve sürekli yeni şeyler öğrenerek yaptığımız bu işte bize büyüme cesaretini veren şey, misafirlerimizin mutluluğu oldu. Uludağ’dan sonra Ege’de ve Akdeniz’de yeni kıyılara koştuk, büyüdükçe yalnızca ülkemizden değil dünyanın her yerinden misafirler ağırlamaya başladık ve uzun yıllardır dünyada Türk misafirperverliğini temsil ediyoruz.

Biz her yeni yatırımımızda, her yeni adımımızda daha öncekilere hiç benzemeyen bir heyecan yaşıyoruz. Bu defaki ise her yönden çok başka bir heyecan, çok başka bir mutluluk.Doğduğumuz yer olan Uludağ’a çok değerli bir hediye vermekten gurur duyuyoruz.

Dünyanın en özel floralarından birine sahip olan eşsiz güzellikteki Uludağ’ın doğasını ve keyfini her mevsim yaşatmak, bu güzellikleri erişilebilir kılmak, Uludağ’da misafirlerimize 12 ay boyunca hizmet sunmak üzere hayata geçirdiğimiz Alkoçlar Raya Evotel ile şimdi doğaya, mutluluğa, eğlenceye, tatile yepyeni bir pencere açıyoruz.

Yeşil Bursa’nın bembeyaz Uludağ’ına çok yakışan bir proje tasarladık, her detayıyla çok beğeneceğinizi, burada harika tatiller yaşayacağınızı umuyoruz.